Drobečková navigace

Úvod > Služby > Izolace jezírek a bazénů

Izolace jezírek a bazénů

Na tyto speciální izolace - jezírek a bazénů - jsou vyráběny fólie přímo určené pro tento druh použití. Jedná se o fólie určené pro styk s pitnou vodou. Pro bazény jsou vyrobeny fólie navíc s určitými povrchovými úpravami a barevným vzhledem. Většinou se jedná o protiskluznou úpravu fólie v barvě modré, zelené nebo mozaikovým vzorem. Pro jezírka je určena většinou měkčená PVC fólie v barvě zelenočerné až černé. Výhodou fólií je dobrá zpracovatelnost v ohybech a detailech. Jako doplňky k fóliím jsou vyráběny rohové a koutové tvarovky ve stejné barvě.

Izolace jezírek - Izolace bazénů

Pro provedení izolací jezírek je potřeba vytvořit vhodný pevný podklad ,na který je pak položena separační geotextílie v jedné nebo více vrstvách. Izolaci jezírek je možné udělat s provizorním uchycením na břehu nebo jako komplet s úpravou a zarovnáním terénu. Spolupracujeme s firmou, která má zkušenosti s následnými zahradními úpravami terénu při montáži izolací jezírek.

Při plánování všech těchto činností je však potřeba se již předem domlouvat na postupu prací a součinnosti s jinými dodavateli dalších použitých technologií.